İşleyiş ve Kurallar

İşleyiş ve Kurallar

http://turkleronline.net/ adresinde başka yazarların yazılarından alıntılar bulunmaktadır. Alıntılanan yazıların sorumluluğu tamamen yazarına aittir. Alıntılar kaynak belirtilerek yapılmıştır. Alıntılar hakkında http://turkleronline.net/ hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Alıntılara yapılan yorumların sorumluluğu tamamen yorumu yapan şahsa aittir. Yorumu yapan şahısların ad, soyad, e-mail adreslerini bildirme zorunluluğu vardır. Aksi koşulda yorumlar yayımlanmaz. Verilen bilgilerin doğruluğu veren kişinin sorumluluğundadır, http://turkleronline.net/ bu konuda hiçbir sorumluluk kabul etmez. Yayımlanan yorumlar dolayısıyla resmi kurumlar ve mahkemelerin talep etmesi halinde bu bilgiler kendilerine verilecektir.

http://turkleronline.net/ sitesinden yapılacak alıntılarda kaynak göstermek zorunluluğu vardır, bunun dışında hiçbir koşul öne sürülmez.

Kullanıcılar http://turkleronline.net/ sayfalarından indirdikleri tüm dosyaları virüs taramasından geçirmek zorundadır. Sistemimizde hiçbir virüs olmamasına rağmen işletim sistemi ve programların açıklarından yararlanarak sisteme bulaşabilecek her türlü kötü yazılım için kullanıcılar kendi güvenliklerini sağlamak durumundadır. Aksi halde sayfalarımızdan indirilen dosyalar veya dış bağlantılar için hiçbir hak talep edilemez, editör ve site sahipleri zan altında bırakılamaz, cezai yükümlülük sunulamaz.

http://turkleronline.net/ youtube’da yayımlanan videolara kaynak göstererek geniş bir şekilde yer vermektedir. Bağlantı verilen adreslerde yayımlanan videoların sorumluluğu tamamen video sahibine ya da sahibi olan ticari kuruluşlara aittir. http://turkleronline.net/ kaynak vererek yayımladığı videolar dolayısıyla oluşabilecek sorunlardan dolayı hiçbir şekilde yükümlülük taşımaz.

http://turkleronline.net/ site içeriğine yapılacak yorumlar dolayısıyla istenecek bilgiler dışında sizden siteye giriş veya başka bir nedenle kesinlikle ad, soyad, tc kimlik numarası veya kişisel başka bir bilgi talep etmez. Böyle bir durumla karşılaşılması halinde hiçbir bilgi paylaşmayınız, paylaşılan bilgiler dolayısıyla http://turkleronline.net/ hiçbir sorumluluk kabul etmez.